Vzorky zdarma

FARBY, VZORY, KOMBINÁCIE LÁTOK V REÁLNOM PROSTREDÍ A SVETLE

Vyskúšajte si svoje nápady naostro - pošleme vám zadarmo vzorky hodvábu, kašmíru, vlny, bavlny, viskózy podľa vášho výberu.

Veríme, že aj dámski krajčíri alebo interiéroví dizajnéri ocenia možnosť vidieť vybrané látky v reálnom prostredí. Snažíme sa prezentovať fotografie látok v čo najlepšom rozlíšení, ale okrem toho vám dávame možnosť látky priamo vyskúšať. Môžete porovnať zmeny odtieňov pri rôznom osvetlení, farebných kombináciách, rôznych materiáloch, stlačiteľnosti, pružnosti, štruktúre povrchu. Nemusíte si objednávať vysokokvalitné látky len podľa obrázka. Môžete si bezplatne vyskúšať, či je vybraná tkanina ideálna pre váš účel.

NEBOJTE SA EXPERIMENTOVAŤ

So vzorníkom látky si môžete dovoliť veľa experimentovať. Nebojte sa skúšať nové kombinácie, neobvyklé kombinácie rôznych materiálov alebo vzorov. Radi vám pošleme vzorky vybraných látok. Hľadajte, skúšajte, kombinujte, objavujte!

SÚKROMNÉ OSOBY

Podporíme vašu kreativitu. Dáme vám priestor na hľadanie nových kombinácií. Zašleme vám bezplatné vzorky až 10 látok.

Radi vás podporíme vo vašom krásnom koníčku. Tvorte a šite pre radosť, pre seba a svojich blízkych. Pošleme vám až 10 bezplatných vzoriek látok presne podľa vašej objednávky. Splňte si svoje sny, vyskúšajte zaujímavé farby, štýly a druhy materiálov naostro. Skôr ako si objednáte celé množstvo, vyskúšajte, ako vybrané materiály fungujú a aké sú na dotyk. Vyhradzujeme si právo pozastaviť zasielanie bezplatných vzoriek, ak požiadavka nezodpovedá bežným potrebám zákazníka alebo presahuje našu kapacitu.

PROFESIONÁLNE KRAJČÍRSKE SALÓNY

Staneme sa vašimi partnermi a podporíme vás vo vašej tvorivej činnosti. Dáme vám voľnú ruku pri skúšaní nových farieb a typov materiálov, pomôžeme vám nájsť nové štýly a osloviť nových zákazníkov.

Ak nás oslovíte z pozície profesionálneho krajčírskeho salónu, radi sa staneme vaším stálym partnerom. Pripravíme pre vás širokú škálu farieb a vzorov. Priveďte do svojich salónov nových zákazníkov, oživte svoje modely novými látkami a textúrami. Po zaslaní identifikačného čísla na overenie vašej firmy vám bezplatne pripravíme jedinečnú ponuku na mieru. Budeme s vami spolupracovať na vývoji nových produktov prispôsobených vášmu štýlu. Nájdeme s vami originálne riešenia.