Pracie prostriedky PAREX

Pracie prostriedky PAREX

Pracie prostriedky PAREX

Naša spoločnosť HANAH MARIAH s.r.o. je prevádzkovateľom predajne a e-shopu PAR EXCELLENCE a je najväčším českým dovozcom a predajcom značkových, kvalitných a ušľachtilých látok. Od roku 2000 sa snažíme poskytovať našim klientom služby na najvyššej úrovni.

Celý čas sme sa obávali, že v Českej republike nie je dostupná adekvátna starostlivosť o tieto ušľachtilé materiály. Naši zákazníci sú ľudia, ktorí oceňujú oblečenie z tých najlepších a najušľachtilejších tkanín a takéto tkaniny si vyžadujú a zaslúžia primeranú starostlivosť na najvyššej úrovni. Nemá zmysel míňať veľa peňazí na drahé a ušľachtilé materiály alebo oblečenie z nich vyrobené, aby ste ich potom zničili lacnými univerzálnymi pracími prostriedkami. V čase, keď sa naši zákazníci čoraz častejšie sťažovali, že sú bezradní v starostlivosti nielen o naše materiály, ale aj o luxusné značkové oblečenie, sme vedeli, že je takmer našou povinnosťou pomôcť im tento problém vyriešiť.

Preto sme sa po dôkladnej analýze svetového trhu s pracími prostriedkami spojili s popredným svetovým výrobcom špeciálnych pracích prostriedkov, nemeckou rodinnou firmou s 50-ročnou tradíciou, a uviedli sme pracie prostriedky v Českej republike pod vlastnou značkou PAR EXCELLENCE.

Tento rad pracích prostriedkov bol vyvinutý pre najjemnejšie materiály. Rešpektuje potreby jednotlivých druhov textilných vlákien a poskytuje im všetko, čo jednotlivé vlákna potrebujú. Ich genialita spočíva v tom, že každý typ tohto pracieho prostriedku je špeciálne navrhnutý a vyrobený pre konkrétny typ textilného vlákna, a preto je v maximálnej možnej miere schopný nielen čistiť, ale aj ošetrovať toto vlákno presne tak, ako si to vyžaduje.

To je hlavný dôvod, prečo používanie špeciálneho pracieho prostriedku PAREX udrží vaše oblečenie mäkké, pružné a jeho farby dlho také jasné a žiarivé ako pred prvým praním.

Ak chcete, aby vaše oblečenie vyzeralo dlho ako nové, používajte iba špeciálny prací prostriedok PAREX pre daný typ materiálu a dodržiavajte pokyny na ošetrovanie presne tak, ako sú uvedené na každom balení.

Na trh sme uviedli 4 druhy špeciálneho pracieho prostriedku PAREX, ktorý pokrýva všetky typy najjemnejších materiálov na našom trhu.

Zobraziť všetky články